تبلیغات
پیک ویژه R.P.S - Mac برای شما مناسب تر است یا PC
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

پیک ویژه R.P.S
 
با ما تفاوتها را احساس نمایید. (آرامش ، امنیت ، سرعت ، دقت)

به سامانه شرکت رهیافت سفیر پایتخت خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 خرداد 1390 توسط رهیافت سفیر پایتخت

شما می توانید از هر سیستمی كه بیشتر مورد پسندتان هست استفاده كنید ولی با پاسخ دادن به سئوالات زیر، می توانید متوجه شوید كه Mac برای شما مناسب تر است یا PC و شما بیشتر به كدام دسته تعلق دارید. این سئوالات فقط مربوط به PC شما نبوده و با توجه به غذا خوردن، روحیات و سن و سال شما می تواند پیشنهاد مناسب را به شما بدهد.
سئوالاتی كه مشاهده می كنید از گروه بزرگی از افراد پرسیده شده و نتایج درج شده نیز از این پرسش ها حاصل شده است. گروه تحقیق كننده پاسخ 700،000 عضو را در كنار هم قرار داده و با توجه به اطلاعات بدست آمده، می توان گفت كه كاربر های مختلف بیشتر از كدام محصول رضایت خواهند داشت.
پس اگر با توجه به این پاسخ ها، خود را نزدیك به محصولی می بینید كه از آن استفاده نمی كنید می توانید از این به بعد، استفاده از محصول دیگر را نیز امتحان كنید.

* كاربران Mac می توانند خود را سریعتر با تكنولوژی همگام سازند
بسیاری از ما به تجربه كردن و یادگرفتن تكنولوژی های جدید علاقه نداریم. یادگیری یك سیستم عامل جدید به همراه ویژگی های جدید مربوط به آن كار ساده ای نیست و تنها با علاقه به یادگیری و تكنولوژی میسر است. ممكن است شما هیچ وقت از Reminder گوشی خود استفاده نكرده باشید و به جای آن، دفترچه یادداشت "لیست كارهایتان" را ترجیح می دهید. بنابراین اگر شما جزو دسته ای هستید كه خود را دائما با تكنولوژی همگام می سازید، سیستم Mac برای شما ساخته شده است. تجربه استفاده از آنها را از دست ندهید.

* كاربران Mac بیشتر از كاربران PC ترجیح می دهند گیاه خوار باشند
حتی این سئوال هم در آمارگیری ها بی تاثیر نبوده است. اگر پاسخ شما نسبت به این گزینه هم مثبت است مشخصا شما بیشتر به Mac علاقه مند خواهید شد تا PC

* علاقه به نوع فیلم و شكل زندگی در كاربران Mac و PC متفاوت است
شاید با مطالعه این قسمت شگفت زده شوید ولی باید گفت: كاربران Mac بیشتر به فیلم های بالیوودی و هندی علاقه دارند در حالیكه كاربران PC بیشتر به فیلم های Hollywood علاقه نشان می دهند. این در حالی است كه كاربران Mac بیشتر به نوع زندگی مدرن علاقه نشان می دهند و كاربران PC زندگی های سنتی تر را می پسندند.

* كاربران Mac طرفدار شلوار های جین نیستند
طبق آمار طرفدران Mac معمولا شلوار هایی به غیر از جین می پوشند این درحالی است كه اكثر كاربران PC علاقه شدیدی به جین دارند. ظاهرا آقای Steve Jobs در این آمار حضور نداشتند، چون ایشان مسن هستند و معمولا هم جین می پوشند. ظاهرا به فیلم های Hollywoodهم علاقه دارند. آیا این معنی خاصی می دهد!

* شما Mac هستید یا PC
با توجه به پرسش های بالا و تمایلات شخصیتان تصور می كنید به كدام دسته تعلق دارید و باید از كدام سیستم استفاده كنید؟ شاید این سئوال ها به هم مربوط باشند و كاربران جوان تری كه به فیلم های هندی علاقه دارند حتما به تكنولوژی روز علاقه مندند. نظر شما در این باره چیست؟

طبقه بندی: IT، 
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این سایت محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ