تبلیغات
پیک ویژه R.P.S - گوگل ادسنس - Adsense
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

پیک ویژه R.P.S
 
با ما تفاوتها را احساس نمایید. (آرامش ، امنیت ، سرعت ، دقت)

به سامانه شرکت رهیافت سفیر پایتخت خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 25 خرداد 1390 توسط رهیافت سفیر پایتخت

گوگل پس از راه اندازی سرویس تبلیغاتی خود تحت عنوان گوگل ادوردز - Google Adwords - حوزه فعالیت خود را گسترش داد و سرویس جدیدی را در سال 2003 تحت عنوان گوگل ادسنس - Google Adsense راه اندازی كرد.

 

در این سرویس وب مستر ها و صاحبان وب سایت ها می توانند با باز كردن یك اكانت در گوگل ادسنس، تبلیغات ادوردز گوگل را در وبسایتشان نمایش دهند و از این را كسب درآمد كنند. امروزه سرویس ادسنس گوگل تبدیل به یكی از بزرگترین و بهترین روشهای درآمدزائی برای وب مستر ها شده است. درآمدی كه از این راه بدست می آید بستگی به میزان ترافیك وبسایت و موضوع وبسایت و كیفیت مطالب آن دارد و می تواند از ماهی چند دلار تا چندین هزار دلار متغیر باشد.

وقتی كاربری وارد وبسایتی می شود كه تبلیغات گوگل در آنجا نمایش داده می شود، در صورتیكه بر روی تبلیغات كلیك كند، صاحب وبسایت مبلغی را دریافت می كند. این مبالغ در حساب شخصی وی در كنترل پنل ادسنس انباشته می شود و در انتهای هر ماه گوگل درآمد كسب شده توسط آن وبسایت را برای فرد ارسال می كند.

 

برای اینكه شما هم بتوانید از این طریق كسب درآمد نمایید باید مراحل زیر را طی كنید:

 

ابتدا باید عضو ادسنس شوید. برای عضویت شما باید یك وبسایت مفید داشته باشید كه مطالب و محتویات آن مخالف قوانین ادسنس نباشد. كاربران ایرانی برای اینكه عضو برنامه ادسنس شوند باید اكانت ادسنس را به نام یكی از دوستان و یا خویشان خود كه در كشورهای خارجی زندگی می كنند باز كنند و آدرس آنها را هنگام پر كردن فرم ثبت نام وارد كنند. این آدرس باسد معتبر باشد چراكه گوگل با پست معمولی یك شماره PIN ارسال می كند و شما برای فعال شدن اكانت و دریافت پول حتمآ باید این PIN Code را وارد كنید.

پس از اینكه عضو ادسنس شدید و وبسایت شما از جانب گوگل مورد تایید قرار گرفت، شما می توانید وارد اكانت ادسنس خود شوید. در داخل اكانت ادسنس می توانید كدهای ادسنس را ایجاد كرده و میزان درآمد خود از ادسنس را مشاهده كنید.

 

مرحله بعدی پس از لاگین كردن در ادسنس، ایجاد كدهای جاوااسكریپت ادسنس برای نمایش تبلیغات در صفحات وبسایت خوتان هست. شما می توانید از بین فرمتهای مختلف بلوكهای تبلیغاتی، فرمتی را كه با ساختار سایت شما هماهنگی دارد را انتخاب كنید و ادسنس كدهای لازم برای نمایش تبلیغات را برای شما تولید می كند.

پس از اینكه كدهای جاوا اسكریپت لازم برای نمایش تبلیغات ادسنس ایجاد شد، كافیست كه این كدها را در داخل صفحه وب خود قرار دهید. محل قرار گرفتن و نمایش تبلیغات ادسنس یكی از نكات بسیار طریفی است كه باید به آن توجه كرد. بعدآ در این زمینه مقاله ای مفصل ارائه خواهم كرد. پس از وارد كردن كدها، كافیست فایل صفحه وب خود را بر روی سرور آپلود كنید. مشاهده خواهید كرد كه با مراجعه به صفحه ای كه این كدها در داخل آن درج شده اند، تبلیغات ادسنس بطور اتوماتیك در داخل صفحه وب شما نمایش داده می شوند.

 

گوگل با استفاده از تكنولوژی منحصر بفرد خود بنام Content Matching ، محتویات صفحه ای كه تبلیغات ادسنس در داخل آن قرار گرفته است را آنالیز كرده و تنها آگهی هایی كه مرتبط با محتوای موضوعی صفحه هستند را نمایش میدهد. بطور مثال اگر صفحه وب شما در مورد آموزش فوتوشاپ باشد، گوگل سعی می كند كه تبلیغات مرتبط با فتوشاپ را در داخل صفحه نمایش دهد. این بزرگترین مزیت تبلیغات ادسنس نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی است. چرا كه كاربری كه در حال مطالعه مقاله ای در زمینه فتوشاپ است، بر روی یگ آگهی كه در زمینه فتوشاپ است بیشتر تمایل خواهد داشت كلیك كند تا بر روی آگهیی كه مثلآ در مورد تكنیكهای باغبانی است. همین امر باعث می شود كه كاربران بر روی تبلیغات شما كلیك كنند و شما بتوانید از این را كسب در آمد كنید.

 

منبع:سایت پرشیا سئو

طبقه بندی: IT، 
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این سایت محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ